ESKİŞEHİR PROTESTAN KİLİSESİ'NE

HOŞGELDİNİZ!
Merhaba Sevgili Ziyaretçimiz!
Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Biz Eskişehir’de bulunan bir kilise grubuyuz. Sizi sevgi ve sevinçle selamlıyor. Hatta dilerseniz bir Pazar günü bir kaç saatinizi ayırıp bize misafir olmanız için de size buradan açık bir davet sunuyoruz.
Plan a visit

Haftalık Ibadet Zamanı

Pazar günü, 11:00amIbadetimiz her pazar saat 11:00’de başlıyorç Her zaman dua, tapınma, vaazla Tanrı’ya ibadet ediyoruz. Bu toplantı herkes için açıktır.

Çarşamba günü, 06:00pm

Erkekler için dua toplantımız var, genellikle bizim kilisedeki kardeşler için. Gelmeye ilgileniyorsanız lütfen bize arayın.

Perşembe günü, 11:00am

Bayanlar için dua toplantımız var. Bu toplantı bizim kilisedeki bayanlar için davet ediyoruz. Gelmeye ilgileniyorsanız lütfen önce arayın.

Esenlik dolu günler dileriz…

beraber dua ediyoruz

Biz Kimiz

Mesih İsa aracılığıyla Tanrı’nın sonsuz sevgisini tanımış ve kurtarışını kabul etmiş Protestan Hıristiyanlarız. Topluluklarımız herkesle karşılıklı sevgi, saygı ve huzur içerisinde din ve vicdan özgürlüklerini yaşamayı arzulayan vatandaşlardan oluşmaktadır.

Gallery

News

Son Vazlar

Aşagıdaki Link tıklayın bizim Youtube Kanaldaki Vaazlar izleyiniz. Ek olarak, her pazar günü Canlı Yayın ibadetimiz izyelebilirsiniz.